Hakkımda

tuncesenNüfus kütüğüne göre 1600’lü yıllardan bu güne  Sakaryalıyım elhamdulillah. Hakkımda kısaca bilgi vermek gerekirse; Her kalbur altı aile ferdi gibi bende çalışma hayatıma 5-6 yaşlarımda başladım. Adapazarı merkez dörtyol sanayinde pale, çırak, kalfa ve usta evrelerinden sonra hayat mücadelemin profesyonel iş hayatı kısmı Sakarya’da bulunan TMMT‘de (Toyota Motor Manufacturing Turkey) welding (kaynak) departmanında başladı. Devamında ISD (Informasyon Sistem Departmanı) ve Logistic (taşıma) departmanlarında görev yaptım. Çalışma şartlarım ve sağlığım izin verdikçe 8 yıl görev yaptığım ilk profesyonel iş alanımdan ayrıldım.

Yeni iş hayatımda kısa süreli de olsa serbest,  Net Group Reklam şirketinde 1,5 yıl ve Nokta Reklam şirketinde 6 ay çalıştım. Son 10 yıl süre zarfında ‘da American LIFE Dil Okulları Bilişim Uzmanı olarak çalıştığım iş hayatıma, sağlık sorunlarım sebebi ile malulen nokta koydum.

Geçmişte tecrübe edindiğim bazı önemli noktaları web sitemde takipçilerimle paylaşıyorum. Web tasarım, grafik tasarım, video animasyon, seo, reklam, sosyal medya danışmanlığı, sunucu yönetimi, hosting, firewall, donanım, network ve teknolojik alanda ne varsa yardımcı olmaya çalışacağım.