Nasıl kullanılır: Bunlar, üzerlerinde bir makale yayınlayabilen web siteleridir. Bu nedenle onlardan geri bağlantı alabilirsiniz. Ancak konuk posta web siteleri ile Backlink listesi web sitesi (daha önce Forumda yayınladığım) arasındaki fark. Web sitesinin Sahibinin makalenizi onaylaması gerektiğidir. Bu yüzden bu sitelerden backlink alacak kişi sayısı daha az olduğundan spam puanı sorunu daha az olacak ve backlinkiniz daha yasal ve doğal görünecektir.

Önce bir makale yazmalısın, ve web sitesinin sahibi bunu onaylamalı (çoğu durumda) böylece rastgele bir şeyler yazamazsın. Ayrıca, web sitenizle ilgili konusu olan bir web sitesi seçebilirsiniz. Bu yüzden DR’si yüksek rastgele bir web sitesinden backlink almaktan daha iyidir. Ancak bir makale yazmak için zaman harcamalısınız.

Nasıl yazı yazabilirim?
Bazılarının misafir gönderi bölümü, bazılarının profili var, bazılarının da katkıda bulunanlar bölümü var ve bazıları için sahibiyle iletişime geçmelisiniz. Konuk gönderi kurallarını sorun ve nişiniz için bir makale yazın ve çapa backlink alın. Web sitenizin hostinginden bir resim kullanın ve makaledeki url’yi kopyalayın, onlara resim dosyanızı göndermeyin, böylece web sitenizin sıralamasını yükseltmeye yardımcı olur.

Belki bazı web site sahipleri misafir postası için para isteyebilir.  Onlara iyi bir yaşam dileyin ve geçin!

Ücretsiz Ziyaretçi Gönderi Listesi

Kategori: